Zegarek drewniany dla eleganckiej kobiety

Zegarek drewniany dla eleganckiej kobiety

Z prezentami na szczególne okazje bywa różnie, okazji na wręczanie upominków jest w ciągu roku kalendarzowego naprawdę wiele. Mamy Boże Narodzenie, Wielkanoc, dzień kobiet, dzień mężczyzn, urodziny, imieniny i można by tak wymieniać w nieskończoność. Jednak ile z tych prezentów można zaliczyć do trafionych? Tu jest już o wiele gorzej, każdy lubi dostawać trafione prezenty, a przyznanie, że prezent jest nie w naszym guście może urazić ofiarodawcę.

Zegarek pasujący na każdą okazję 

drewniany zegarek damski z bransoletąKilka lat temu na gwiazdkę otrzymałam jedyny w swoim rodzaju prezent. Unikatowy i bardzo niepowtarzalny pasujący do mojego charakteru i gustu. Mój jeszcze wtedy narzeczony okazał się być człowiekiem nie tylko słuchającym, ale także posiadającym wyszukany gust. Jestem osobą, którą nie jest łatwo zadowolić, ciuchy, kosmetyki i perfumy oraz biżuterię, jakie posiadam nie można wrzucić do jednego wora z napisem drogie i markowe. W swoich wyborach nie kieruję się takimi wytycznymi jak marka, cena, moda. Zdecydowanie stawiam na to czy coś mi się podoba, czy nie. Myślę, że wynika to z pewnych cech charakteru, ale także z zamiłowania do prostoty i minimalizmu. Prezent gwiazdkowy był dla mnie wielkim zaskoczeniem dostałam zegarek. Nie był to jednak zwykły zegarek, był to drewniany zegarek damski z bransoletą. Otrzymałam prezent wytworzony w Polsce przez firmę produkującą na małą skalę zegarki z drewna. Byłam zachwycona zegarek z drewna klonowego, jasny pachnący drewnem, z okrągłą kopertą, zapakowany w drewniane pudełeczko. Prosty i elegancki szybko trafił na mój nadgarstek. Minimalizm i wykorzystanie naturalnego surowca bardzo mnie zauroczyły. I zegarek stał się szybko częścią mojej każdej stylizacji wręcz nieodłącznym elementem mojej garderoby, doskonale dopełniał każdą stylizację. Wielu moich znajomych do tej pory zachwyca się zegarkiem, kilka moich bliskich przyjaciółek również zamówiło sobie podobne zegarki.

Zegarek od tamtego czasu wiernie towarzyszy mi w każdej uroczystości, podróży, wyjściach na miasto, spotkaniach ze znajomymi czy też w pracy. Stał się nieodłącznym elementem mojej garderoby. Dopiero po trzech latach wymieniłam w nim baterię u zegarmistrza, a drewno, z którego został wykonany zegarek z roku na rok zmienia swoją barwę, przez co nabiera jeszcze więcej elegancji.