Zalety koloru khaki

Zalety koloru khaki

W końcu nadszedł dzień, w którym wybrałam się na zakupy z synami i mężem. Bardzo ciężko było ich namówić na to, żeby udali się wraz ze mną do sklepów na poszukiwanie spodnie na zimę oraz na wesele, które już za miesiąc, ale w końcu się udało. Sama nie przepadam za kupowaniem ciuchów, jednak wiem, że jeżeli trzeba, to bez grymaszenia muszę się udać na zakupy. Jak się okazało, największa kłótnia podczas zakupów wybuchła z powodu koloru khaki.

Joggery męskie nie tylko na poligon

joggery męskie khakiGdy już udało się nam wybrać dla każdego z mężczyzn po jednej parze spodni, zadowolona, że to już koniec mordęgi, udałam się w kierunku wyjścia. Nagle, zostałam powstrzymana przez mojego męża, który na mój zmęczony wyraz twarzy odpowiedział tylko, że również chce już stąd wyjść, ale syn znalazł bardzo ładne joggery męskie khaki. Mój siedemnastoletni Sebastian rzadko kiedy wyraża choćby aprobatę na widok nowych ubrań, więc sytuacja mnie zaintrygowałam. Szybko okazało się, że są to bardzo wyjątkowe spodnie. Można by rzec, że dawno nie widziałam tak eleganckich spodni dla mężczyzn, które można ubierać także w sytuacjach mniej formalnych. Dodatkowo ich cena nie była zabójcza. Joggery nie było zwykłymi spodniami w plamy przypominające mundur amerykańskiego żołnierza, tylko miały jednolity, ciemnozielony kolor. Po obu stronach miały dość duże kieszenie, do których zmieści się zapewne wiele podręcznych rzeczy. Co ciekawe, zamiast zamka błyskawicznego, w miejscu rozporka widniały dość duże i złote guziki. Jak się później okazało, wewnątrz był dodatkowy zamek, jednak te guziki nie przeszkadzały, a jedynie sprawiały, że każdy w nich czułby się odmiennie. Na szczęście, w miejscu paska były szlufki, więc można spokojnie założyć pasek, który byłby elementem dekoracyjnym, bo już patrząc na manekina, te spodnie były wprost uszyte dla mojej latorośli. Bardzo podobały mi się również ściągacze na końcu nogawek oraz to, że na metce było napisane, że są to spodnie wyprodukowane z bawełny. Lubię organiczne materiały, nawet jeżeli trzeba je prasować po wypraniu. Chłopak szybko wybrał odpowiedni rozmiar, a ja na wszelki wypadek wzięłam też spodnie o rozmiar większe i mniejsze od jego wyboru i podeszłam pod przymierzalnię, by poczekać, aż z niej wyjdzie.

Muszę przyznać, że mój syn wyglądał w nich naprawdę dobrze. Dotychczas myślałam, że takie kolory nie pasują do jego oczu i włosów, jednak taka wersja koloru khaki bardzo do niego pasowała. Nie mogłam oprzeć się wrażeniu, że on również podoba się sobie. Na koniec, Sebastian sam zapłacił za zakupy, co również mnie ucieszyło.