Tiulowa spódnica na okres letni

Tiulowa spódnica na okres letni

Tiul jest bardzo lekkim materiałem, kojarzonym przede wszystkim z sukniami ślubnymi i dziecięcymi sukienkami. Okazuje się, jednak, że materiał ten śmiało wkroczył w tegoroczne trendy. Można go spotkać w damskich kolekcjach, najczęściej pod postacią spódniczek o różnych długościach. Styliści już od kilku lat proponują nam bardzo odważne połączenia, jak chodzi o kolory czy materiały. Warto eksperymentować i znaleźć w tym wszystkim swój własny styl. 

Damska spódnica z tiulem

spódnica z koła z tiulemCo roku nowe trendy wyznaczane są przez najbardziej znanych na świecie projektantów. Wiosną oraz jesienią wprowadzane są do sklepów sezonowe kolekcje. Styliści stają się coraz bardziej kreatywnie, jak chodzi o komponowanie ubiorów. Zachęcają oni każdą osobę do kreatywności w doborze ubrań. Oczywiście trzeba w tym zachować pewien umiar oraz harmonię, ale jednocześnie warto eksperymentować. W tym sezonie dużym zaskoczeniem w najnowszej kolekcji letniej jest spódnica z koła z tiulem, którą możemy znaleźć w działach z damską odzieżą. Takie spódniczki mają przeróżną długość, jednak najbardziej popularne są te o długości nieco poza kolano. Tiulowe spódniczki styliści zachęcają łączyć z trampkami i sportowymi koszulkami. Spódniczki na lato mają pastelowe kolory. Nie brakuje również bardziej stonowanych, szarych wersji. To nietypowe ubranie zyskuje coraz więcej zwolenniczek wśród kobiet, szczególnie tych młodych. Prawdziwym hitem są młodzieżowe stylizacji, w których spódniczka tiulowa pełni główną rolę. Warto tutaj zaznaczyć, że tiul jest sam w sobie na tyle dekoracyjnym materiałem, że niepotrzebuje zbyt wielu ozdób. Trzeba więc uważnie dobierać dodatki do tiulowych spódniczek. Tiulowe spódniczki sprawdzą się na różne okazje, takie jak impreza, wyjście na spacer, czy też randka. Dużo zależy od tego, z czym taką spódniczkę skomponujemy.

W tym sezonie w sklepach pojawiała się dość nietypowa spódniczka, która początkowo wywołała spore zaskoczenie, by ostatecznie być entuzjastycznie kupowana przez młode kobiety. Spódniczka ta wykonana jest z tiulu i dedykowana kobietom. W działach dziecięcych, bowiem, również możemy spotkać się ze spódniczkami z tiulem, jednak są one o wiele bardziej dekoracyjne. Spódnica z koła jest bardzo rozłożysta i pięknie prezentuje się na przykład ze sportowymi dodatkami.