Niezawodny Evado 2.0

Niezawodny Evado 2.0

Jeżeli szukamy dobrego roweru turystycznego w relatywnie niskiej cenie, warto zapoznać się z ofertą marki Kross, bowiem jest ona znana z tego, że jej rowery są wysokiej klasy, a przy tym zachowują rozsądną cenę. Nie inaczej jest w przypadku Evado 2.0 jednego z podstawowych, ale ciągle popularnego modelu. Bowiem dla dużej części klientów niska cena jest decydującym o zakupie czynnikiem. 

Trekkingowe solidne Evado 2.0 od Krossa 

kross evado 2.0Evado to zdecydowanie najpopularniejsza seria rowerów turystycznych w Polsce. Charakteryzuje ją dbałość o najmniejszy szczegół, wyłącznie firmowy osprzęt, jak również niska, w porównaniu z konkurencją, cena. Evado 2.0 to jeden z podstawowych modeli w serii, jednakże jego wygląd, osprzęt i wyposażenie, wcale na to nie wskazują. Bowiem jedyną kwestią, która wskazuje na to, iż rower może być tańszy jest brak hamulców tarczowych. Natomiast zastosowano w nim najnowsze V-Brake, które działają niemal równie mocno. W tym modelu znajdziemy też przedni amortyzator z pięćdziesięcio milimetrowym skokiem, który doskonale tłumi drgania. Warto wspomnieć również o masie tego jednośladu, bowiem to nieco ponad trzynaście kilogramów, co decyduje o fakcie, iż to jeden z najlżejszych rowerów w swojej klasie. Kross Evado 2.0 porusza się na dwudziesto ośmio calowych kołach, co zapewnia mu optymalną przyczepność nawet na najbardziej wymagających trasach. „Dwójka” jest dostępna zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej, dzięki czemu to świetny pomysł dla par, dla których wspólną pasją jest rower. Kluczową zaletą Evado „dwójki” jest cena i to właśnie dzięki niej, ten jednoślad ciągle świetnie się sprzedaje. Od tego modelu nie ma co oczekiwać fajerwerków, ale jeśli rower ma nam służyć wyłącznie do codziennych rekreacyjnych przejażdżek lub wycieczek o ograniczonym zasięgu, to jest on strzałem w dziesiątkę. 

Model Evado 2.0 jest w sprzedaży od kilku lat, a mimo tego, niemal co roku jego wersja jest aktualizowana. Nie inaczej jest w roku bieżącym, gdzie też doczekał się reedycji. Bowiem jego popularność jest naprawdę spora, a fakt, że możemy go kupić zarówno w damskiej, jak i męskiej wersji, tylko poszerza listę kolejnych, potencjalnych klientów. Ten, jak i inne modele Krossów, najlepiej zakupić w sklepie internetowym producenta.