Eleganckie kolczyki z motylami

Eleganckie kolczyki z motylami

 

Moja siostra obchodzić będzie niedługo osiemnaste urodzin, a to oznacza, że czeka nas duża, rodzinna impreza. Ja przez długi czas nie miałam pojęcia, co mogłabym kupić mojej siostrze na prezent. Odkryłam jednak, że od jakiegoś czasu zaczęła się ona mocno interesować modą, a jej prawdziwą pasją stały się dodatki, a w szczególności kolczyki. Ma już ich pokaźną kolekcję, ale są to kolczyki kupowane w jak najniższych cenach. A każda kobieta marzy o czymś wyjątkowym, jak chodzi o ozdoby. 

Wiszące kolczyki na prezent

piękne złote kolczyki wisząceOsiemnastka to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej osoby. Jest to oficjalne wejście w dorosłe życie, które zazwyczaj jest bardzo hucznie świętowane. Taka impreza osiemnastkowa czeka moją rodzinę w tym roku, bo pełnoletnia staje się moja siostra. Chciałam na tą wyjątkową okazję podarować jej coś specjalnego, ale nie do końca miałam pomysł, co to by mogło być. Aż pewnego razu, zupełnie przez przypadek, dostałam olśnienia. Siostra, bowiem, zaczęła mi się chwalić swoimi nowymi nabytkami, jak chodzi o biżuterię. Wcześniej nie zwróciłam nawet na to uwagi, a zakochała się ona w kolczykach. Między słowami dowiedziałam się, że marzy jej się biżuteria z prawdziwego złota, którą mogłaby zakładać na specjalne okazje. Ale ze względu na wysokie ceny takiej biżuterii, nie mogła sobie ona na nią pozwolić. Kupiłam więc jej piękne złote kolczyki wiszące i był to strzał w dziesiątkę. Takie kolczyki idealnie nadają się na jakieś większe wyjścia, ale też na randkę lub na imprezę. Kupiłam jej kolczyki z motywem motylka, uwielbia one bowiem motyle właśnie. Kolczyki są delikatne, ale mimo to od razu rzucają się w oczy. Szczególnie, jak nosi się je przy upiętych włosach. Taka wisząca wersja kolczyków pięknie podkreśla też kobiecą szyję, nadając jej więcej zmysłowości. Te kolczyki, które kupiłam, są z czystego złota z dodatkiem jasnych kryształków.

Złote kolczyki okazały się doskonałym pomysłem na prezent osiemnastkowy dla mojej siostry. Okazało się bowiem, że uwielbia ona biżuterię, a w szczególności kolczyki właśnie. Nigdy nie mogła sobie pozwolić jednak na ozdobę ucha z czystego złota. W końcu wiązało się to z dużym wydatkiem. Dlatego kupiłam jej piękne kolczyki z jej ukochanymi motylkami. Będzie to jeden z elementów składowych całego prezentu.